1- Ürününüzü servise teslim ettiğinizde verilmiş olan kayıt formunun ürün teslim alınırken getirilmesi zorunludur. Form iki Nüsha olarak düzenlenmiştir. FORMUN kaybedilmesinden ötürü doğabilecek her türlü sorumluluk müşteriye aittir.

2- Cihazların onarımında meydana gelebilecek veri kayıplarından ve cihazlarda kurulu olan lisanssız yazılımlardan firmamız kesinlikle sorumlu değildir. Hiç Bir Bedel Ödemez.

3- Cihazlarda bulunan bilgilerin yedeklenmesi müşteri tarafından talep edilmesi durumunda ÜCRETİ Karşılığında Yedeklenir.

4- Onarım için geçen sürede müşterinin cihazı kullanamamasından dolayı doğabilecek iş kaybı mağduriyetinden firmamız sorumlu değildir. Hiç Bir Bedel Ödemez

5- Garanti stickeri olmayan garanti bandrolü yırtık vidaların açıldığı tespit edilmiş cihazlar garanti dışıdır.Ayrıca Her Müşteriye Bu durum sözlü olarak anlatılır.

6- Garantili cihazlarda garanti dışı kalan durumlar (Yazılımlar, virüsler, kırılma,yüksek voltaj,aşırı sıcak,aşırı soğuk,sıvı teması vs) servis ve malzeme fiyatları müşteriye aittir.

7- 90 Gün içerisinde alınmayan cihazlardan firmamız SORUMLU DEĞİLDİR. Kaybolan ve Alınmayan Cihazların karşılığında hiç bir bedel ödemek zorunda değildir.

8- Azami Tamir Süresi 30 iş günüdür. Bu süre üretici / İthalatçı firmamın Yetkili servis merkezine ulaştıktan itibaren Başlar.

9- Ankara dışından tamir ve bakım için servisimize ürün gönderilirken ve tamir sonrası ürünün sahibine gönderilmesi aşamalarında kargo ücretleri ürün sahibine aittir. Kargo ücreti ödenmeden tarafımıza gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

10- Cihazlarda Tüm Yazılım arızaları Garanti Dışıdır. Yazılım Testi süresince geçen Süre Bazen 2 Haftayı Bulabilir Bu süre 30iş günü olan Başlangıç Süresini Bağlamaz

11- Bu belgeye imza atan müşteri tüm bu koşulları KABUL ETMİŞ SAYILIR.

12- Servisimize bırakılan ürünler AXA/OYAK tarafından SİGORTALIDIR.

13- Tamir ücreti kabul edilmemesi durumunda 25TL ARIZA TESPİT BEDELİ UYGULANIR.

14- Garanti dışı yapılan tamirler fatura tarihinden itibaren 3 ay garantilidir. Bu zaman içersinde oluşacak arızaları müşterimiz 30 gün içerisinde servisimize müracaat etmemişse firmamız sorumlu değildir. Garanti dışı kalır.

15- Servisimizde tamir edilen ürünler değişen parçalar hiçbir şekilde iade alınmaz müşteriye parası iade edilmez.

16- Müşteri ürününü teslim alırken kontrol etmek zorundadır. Daha sonra oluşabilecek her türlü ARIZA, VERİ KAYBI ve HASARLARDAN firmamız sorumlu değildir. Bu yüzden firmamız müşteriye herhangi bir bedel ödemez.