Güvenilir Uzman Hesaplı Teknik Servis

Bilgisayar ve teknoloji sektöründe 22 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız her zaman kaliteli, güvenilir, ekonomik ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

0
0
0

Biz Kimiz

22 Yılın verdiği tecrübe ile kendini yenileyen ve geliştiren AKTİF BİLGİSAYAR, sektördeki değişimleride yakından takip etmektedir. Benq Teknik Servisi,olarak teknolojinin her geçen gün geliştiği bir alan olan bilgisayar tabanlı hizmetler, yerinde eğitimler,ankara,yerinde servisler,bakım anlasmaları ile musterilerine ankara'da hizmet vererek Teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Benq Servis Merkezi Ankara'da olan firmamız Benq notebook servisi,Benq laptop tamiri,Benq netbook bataryası,Benq Projeksiyon, Benq dizüstü adaptörü,Benq server,Benq lcd monitör,Benq bilgisayar parçaları,Benq sunucu kartları, tecrübeli Kadrosu ile dinamik bir yapı oluşturmak, geleceğe yönelik yatırımlar yapmak, gerekli bütün eğitimleri alarak,müşteriyi temel alan politikalar içerisinde yer almak için eğitim fırsatları yaratıyor, bu eğitimlerin gerekliliğine inanıyoruz. Bu bağlamda insan ilişkileri eğitimleri, teknolojik haber kaynakları ile yakından bağlantılar takip edilmekte ve uygulanmaktadır.siz degerli musterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek herzaman oncelikli hedefimizdir.

Misyonumuz

Müşteri ve stratejik iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri verimlilik, memnuniyet ve rekabette üstünlük yaratacak şekilde en kısa sürede ve en iyi kalitede sunmak.


Vizyonumuz

Yüksek kalite ve çeşitlilikteki ürünlerimizi, yetkin insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile sunarak, müşteri ve iş ortaklarına değer katan sektörde öncü ve lider bir şirket olmak.